אנחנו צוות מתווכים מוביל בנתניה המתמחים בדירות למכירה בנתניה, דירות להשכרה בנתניה, בתים למכירה בנתניה, דירות למכירה בתל אביב ועוד.

The Team

אודותינו

Home In Israel הינו משרד נדל"ן ומתווכים בנתניה מזה עשור! צוות המשרד מתמחה בכל אזורי העיר השונים, כאשר התמחותנו העיקרית הינה בשיווק הפרויקטים היוקרתיים והאקסקלוסיביים ביותר בריביירה הנתנייתית. כמו כן, אנו מתמחים בשיווק ומכירת נכסים יד שניה – יותר מכל סוכנות נדל"ן אחרת בנתניה! הצוות הבינלאומי מבטיח את השירות האישי הטוב והמקצועי ביותר שקיים. אנו מספקים ללקוחותינו שירות מלא, כולל ייעוץ כלכלי ומשפטי מטובי הבנקאים ועורכי הדין בישראל.

מאחורינו אלפי עסקאות מכירה והשכרת נכסים מוצלחות, פרויקטים, ירידים, אירועים, כנסים, בתים פתוחים וכן המלצות חמות של לקוחות.

החזון שלנו:

לספק חוויה בלתי נשכחת של קנייה או מכירה של נדל"ן על ידי מתן שירות מקצועי ללא פשרות.

 

המשימה שלנו:

  • ידע: אנו כ-מתווכים בנתניה שואפים להבין את השווקים שלנו, ולכן לענות על צרכי לקוחותינו
  • יושרה: אנו מתנהלים בסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר ומפגינים כנות והגינות בכל החלטה ופעולה
  • פרואקטיבי: אנו מתחדשים כל הזמן בכדי להשתפר ולספק מצוינות ללקוחותינו

עבודת צוות

אנו מאמינים שאנו מצליחים יותר כאשר אנו שואפים להגשמת מטרה משותפת על פני מטרות אישיות. אנשי המקצוע בחברתנו חולקים כולם את חזון זה ומספקים ללקחותינו שירות ברמה הגבוהה ביותר הקיימת.

אמינות

חברתנו נוסדה על ערכי הכנות והאמון, ואנו מדגישים תמיד את חשיבות היושרה לעשות את הדבר הנכון, ולשים תמיד את צרכי הלקוחות במקום הראשון. אנו מאמינים שהצלחתנו נקבעת על פי הרושם שאנו משאירים על לקוחותינו לאורך כל שלבי התהליך.

One Stop Shop

מטרתנו הנה להפוך את תהליך רכישת או מכירת הנכס לקלה ככל האפשר עבור לקוחותינו. אנו מציעים שירות מלא ומקיף ללקוחותינו, הכולל:

  1. הצבת הלקוח וצרכיו במקום הראשון
  2. אנו עובדים בצמוד לעורכי דין מובילים בתחום הנדל"ן אשר דוברים מספר רב של שפות שונות. נשמח לקשר ביניכם לבין אחד מעורכי הדין הללו ולהבטיח לכם את השירות והטיפול המסורים ביותר.
  3. אנו עובדים בצמוד לאדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה, ובמקרה והדבר נדרש נשמח לקשר ללקוחותינו את אנשי המקצוע הללו.
  4. במידה והנכס אותו תרכשו ידרוש ניהול, נשמח לקשר אתכם לחברת ניהול מקצועית בעלת המוניטין הטוב ביותר עמה אנו עובדים.
  5. אנו מספקים תנאי תשלום מצוינים ללקוחותינו אשר נדרשים להעביר את כספי הרכישה ממדינות זרות באמצעות חברה גלובלית העוסקת בתחום.
  6. אנו מלווים אתכם לאורך כל שלבי תהליך חיפוש בית חלומותיכם. במהלך התהליך תזכו לעדכונים שוטפים אודות הצעדים שאנו נוקטים, ולאחר רכישת הנכס אנו נמשיך לעמוד לצדכם ברישומו בכל הרשויות הרלוונטיות על מנת להבטיח מעבר חלק.

ידע

אנו חיים ונושמים את תחום הנדל"ן ומכירים את כל השינויים וההתרחשויות בענף בזמן אמת. תוכנית הכשרת הסוכנים שלנו מקיפה וועמינקה לסוכנינו את כל הכלים לתת ללקוחותינו את השירות הטוב והמקצועי ביותר, ברמה הגבוהה ביותר בשוק הנדל"ן בישראל. אנו ערוכים לענות על כל שאלותיכם בזמן אמת ולהעניק את השירות הטוב ביותר בענף

טכנולוגיה

טכנולוגיה פורצת דרך בענף הנדל"ן הבלעדית לחברתנו מעניקה לנו יתרון עצום במציאת הבית המשולם עבורכם

Accessibility